Necati Şaşmaz'ın tarikat görüntüleri yeniden gündem oldu

Necati Şaşmaz'ın boşanma davası dosyasına giren zikir görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından ünlü oyuncunun Kadiri Tarikatı'nda çekilen görüntüleri yeniden gündem oldu.

Necati Şaşmaz'ın tarikat görüntüleri yeniden gündem oldu


Türk televizyon tarihinin uzun soluk dizilerinden Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar karakteriyle ünlenen Necati Şaşmaz'ın zikir görüntüleri ortaya çıktı.

Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz bugünkü yazısında, Necati Şaşmaz'ın babası Abdülkadir Şaşmaz'ın Harput merkezli Kadiri tarikatının şeyhi olduğuna dikkat çekerek Nagehan Kaşıkçı'nın açtığı boşanma davasının detaylarını okuyucularına aktardı.

"Eski eşi Kaşıkçı'nın iddiasına göre Necati Şaşmaz, kendisini mehdi görüyor" diyen Saymaz, "Bugün sekiz yaşında olan oğulları A.N. tarikatın gelecekteki lideri kabul ediliyor. Yaşlı müritler A.N.'ye 'Ağabey' diye sesleniyor, çocuğun elini öpüyor" diye yazdı. Bu zikirlerden birinin de görüntüsünün dava dosyasına sunulduğuna dikkati çeken Saymaz, söz konusu videoda, aralarında eşi Necati Şaşmaz'ın da olduğu müritlerin halka halinde zikir çektiği ve halkanın ortasında dede Abdülkadir Şaşmaz ile torunu A.N.'nin olduğunu aktardı.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN TARİKAT GÖRÜNTÜLERİ GÜNDEM OLDU

Gündeme bomba gibi düşen görüntüler sonrası Necati Şaşmaz'ın daha önce Kadiri Tarikatı'nda çekilen görüntüleri de yeniden gündem oldu.