Etiket: Avrupa

Avrupa başkentlerinde Gazze’ye destek: Londra ve Paris'te...

İsrail’in Gazze’ye yönelik bombardımanı devam ederken, bugün Avrupa başkentlerinde protesto gösterileri gerçekleşti. İngiltere’nin başkenti Londra ve Fransa’nın başkenti Paris’te Gazze’ye destek gösterileri düzenlendi.

Avrupa hayal oldu! İşte Türklere vize işkencesinin ardında...

Türkiye'de yurt dışına gitmek isteyen vatandaşlar ''geri dönüşünüz şüpheli'' denilerek ret yanıtı alıyor. CHP'li Sibel Özdemir, vize kriziyle ilgili ''Bakanlık adım atsın'' çağrısında bulundu.

Avrupa Yakası Dersim Derneği ve Gönüllülerden SMA hastası...

İstanbul Avrupa Yakası Dersim Kültür ve Dayanışma Derneği ve Gönüllüler “Irmak yaşasın istiyoruz” diyerek SMA TİP 1 hastası Irmak Ateş için dayanışma konseri düzenledi. Baba Deniz Ateş, “Kızım yaşamaya tutunmak, yaşamak istiyor. Sesimizi duyun" dedi.

Avrupa Yakası Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği HACI...

İstanbul Avrupa Yakası Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Alevi Dernekleri Federasyonu (ADFE) ve bileşenlerinin düzenlediği iki günlük Hacı Bektaş Veli anma programına katıldı. Etkinliğe dernek adına evsahipliği yapan Başkan Metin Yıldız, dernek yönetimi Başta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere, Hacıbektaş Belediye Başkanı...

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.