Etiket: CHP'den

CHP'den enflasyon değerlendirmesi

TÜİK'in Ocak 2022 enflasyon verilerini açıklamasının ardından CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda tarihi rekor kıran enflasyonu grafiklerle gösterdi. Öztrak, "Erdoğan'ın deneyi milletimize çok pahalıya patladı" sözleriyle yaşanan krizin sorumlusu olarak Erdoğan'ı işaret etti.

CHP'den çok sert tepki: AKP İBB'ye kayyum mu atayacak?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanlığı'nın 'terör' iddiasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yaptığı teftişin arkasındaki 'kayyum' iddialarına sert sözlerle tepki gösterdi.

CHP'den dev gövde gösterisi! Kılıçdaroğlu: ''Geliyor gelmekte...

CHP lideri Kılıçdaroğlu ilk mitingini Mersin'de gerçekleştirdi. Binlerce kişinin akın ettiği mitingde vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, ''Size söz veriyorum bu sorunları çözeceğiz. Demokrasiye inanıyoruz o yüzden diyoruz, geliyor gelmekte olan.'' dedi.

CHP'den bomba 'IBAN' çıkışı: İktidar en yetkili ağızdan...

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yangın ve sel felaketleri için başlattığı yardım kararına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba tepki gösterdi.

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.