Etiket: anlattı

Eski sevgilisini öldüren şarkıcı Seçil Çiftçi, ifadesinde...

Eski sevgilisini evinde öldürdükten sonra babasının yardımıyla cansız bedeni ormana atan şarkıcı Seçil Çiftçi'nin ifadesinin detayları ortaya çıktı. Eski sevgilisiyle 2018 yılında tanıştıklarını ve sorunlu bir ilişki yaşadıklarını anlatan Çiftçi, cinayetin detaylarından bahsederken "Önce sopayla kafasına vurdum sonra külotlu çorapla...

Afganistan Merkez Bankası Başkanı ülkeden kaçışını anlattı

Taliban’ın Kabil’e girmesi üzerine Afganistanlılar ülkeden kaçmaya başladı. Kalkan uçaklardan birinde Afganistan Merkez Bankası Başkanı Ajmal Ahmady, ülkeden kaçışını anlattı. “Bir şekilde yakın iş arkadaşlarımdan biri beni uçağa bindirdi.” dedi.

Sedat Peker'in son ifşasında bomba detay: Tek tek anlattı!

BirGün yazarı Timur Soykan bugünkü "Kuzu, Zindaşti ve İran ajanları..." başlıklı yazısında AKP'li Burhan Kuzu ile uyuşturucu baronu olduğu iddia edilen Naci Sharifi Zindaşti’nin ilişkisi ile ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Kovid-19 aşısı olup virüse yakalananlar yaşadıklarını anlattı

Koronavirüs salgını farklı varyantlarla yayılmaya devam ederken iki doz olup Kovid-19 bulaşan insanlar ABD basınına konuştu. Hastalananlar, “İyi ki aşı olmuşuz, enfeksiyon çok hafif geçti” yorumlarını yaptı.

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.