Gazeteci kılıklı yalaka, iş takipçisi sahtekarlar !

Gazetecilik mesleğinin yüz karaları..
Bu onurlu mesleği kullanılarak iş takibi, şantaj gibi yöntemlerle kazanç elde etmenin, mesleği lobicilik için kullanmanın, kendini birilerine kullandırarak zengin olmanın özürünün olamayacağını bilmeyen zevzekler kendilerini gazeteci zannetmesinler.
Değil gazeteci, mesleği olmayan asalaklar aslında adam bile değildirler.
Hatta ve hatta; son zamanlarda bazı kendisini gazeteci zanneden aslaklar ile suç örgütü liderlerinin, kanun kaçaklarının ve birtakım siyasilerin beraber anılması gazetecilik mesleğini yerden yere vurmuştur.
Gerek ulusal basında, gerekse yerel basında bu gazeteci kılıklı sahtekarların ortaya çıkmasını ve evvela halkımızdan sonra ise mesleği onuruyla idame ettiren gazetecilerden özür dilemesini bekliyoruz.
Bu çakma gazetecilerin ortaya çıkmasını ve ortadan kaldırılmasını da sağlayacak olanlar; başta siyasetçiler, iş insanları, sanatçılar, ünlü, ünsüz, herkes ama herkes bu toplum mikroplarının gazetecilik mesleğine zarar vermelerine bir an evvel son vermelerini sağlamalılar.
Gazetecilik kullanılarak iş takibi, şantaj gibi yöntemlerle kazanç elde etmenin, mesleği lobicilik için kullanmanın, kendini birilerine kullandırarak zengin olmanın özürü olamaz, olamaz.
Danışmanlık adı altında parayı götürenleri, sözde konferanslarla malı indirenleri, avanta karşılığı yazılarında sürekli markaları kullananları dahil.
** Toplum içerisinde kendini adam zanneden, kafasını kuma gömüp, kıçının dışarıda olduğunu göremeyen ahmaklar !
** Siyaseti halkı sömürüp kandırarak devam eden mendebur politikacılar,
** Helal kazanmayıp, ticaretini hırsızlıkla devam eden iş insanıyım diyerek gezen asalak çakma iş adamları,
Pislik, aşağılık, sahtekar çakma gazetecilerle işbirliklerinizden vazgeçin.
Hiç olmazsa yalandan temiz toplum nutuklarını bırakın Allah aşkına !