Etiket: Sedat

Sedat Peker'in ifşaları iktidarın elini mi zayıflattı?

DW Türkçe'den Alican Uludağ'ın haberine göre; Haluk Kırcı ve Alaaddin Çakıcı'nın ardından Kürşat Yılmaz'ın da tahliyesi, ülkücü mafyanın yeniden yapılandırıldığı iddialarına neden oldu. Fikri Sağlar'a göre ise AKP, MHP'nin paramiliter gücüne ihtiyaç duyuyor.

Sedat Peker'in '4.9 ton kokain' iddialarının ardından Kılıçdaroğlu'ndan...

Sedat Peker dün Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda uyuşturucu trafiğine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in açıklamalarına değindi.

Abdüllatif Şener iktidarın Sedat Peker planını açıkladı

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Yeniçağ TV’ye yaptığı açıklamalarda Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) olan Sedat Peker ile ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu.

Sedat Peker'in son ifşasında bomba detay: Tek tek anlattı!

BirGün yazarı Timur Soykan bugünkü "Kuzu, Zindaşti ve İran ajanları..." başlıklı yazısında AKP'li Burhan Kuzu ile uyuşturucu baronu olduğu iddia edilen Naci Sharifi Zindaşti’nin ilişkisi ile ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Sedat Peker'in iddialarına sessiz kalan Erdoğan, Soylu...

Korkusuz yazarı Barış Yarkadaş, çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Yarkadaş, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yerine düşündüğü ismi açıkladı.

Kılıçdaroğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt: Bizim öyle bir dünyada...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde Youtube'da yayınladığı videolarla gündemi sarsan Sedat Peker'in ''Ayrı dünyaların insanlarıyız'' sözlerine ''Doğrudur bizim zaten öyle bir dünyada işimiz yok'' diye yanıt verdi.

Sedat Peker operasyonunda gözaltına alınan 49 şüpheliden...

İstanbul merkezli 7 ilde, Sedat Peker'in elebaşı olduğu belirtilen organize suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 49 şüpheliden 10'u tutuklandı. Şüphelilerden 32'si savcılıktaki işlemlerinin ardından salıverilirken, 7 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.