Etiket: Hamas

Hamas: İsrail, Gazze'de yarattığı bataklığa gittikçe daha...

İsrailli rehinelerin İsrail ordusu tarafından öldürülmesine ilişkin konuşan Hamdan, "Bu, Gazze'de kendi oluşturdukları bataklığa gittikçe daha çok saplandığını gösteriyor" dedi.

Gündeme bomba gibi düşen Hamas itiraf: Zafer çok uzak

Gazze savaşının 68'inci gününde İsrail’den itiraf gibi bir haber geldi. Başta Netanyahu olmak üzere İsrailli yetkililerin zaferin yakın olduğu yönündeki açıklamalarını hatırlatan Jerusalem Post, ülkenin gündemine birinci sıradan giriş yapan bir haber yayınladı.

Hamas: İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı Ben-Gvir, Filistinli...

İsrail'in Ulusal Güvenlik Bakanı Ben-Gvir'in Filistinli mahkumları 'idam etmek istediğini' söyleyen Zaher Jabarin, "İsrail, hapishanelerdeki mahkumlara karşı mide bulandırıcı suçlar işliyor" dedi.

Çatışmalarda 37. gün: Hamas rehine müzakerelerini askıya...

İsrail, abluka altında tuttuğu Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını havadan ve karadan aralıksız sürdürüyor. İsrail'in saldırılarında 4 bin 506’sı çocuk olmak üzere, 11 bin 78 Filistinli öldürüldü. İsrail ise, 354’ü asker 1200'den fazla İsraillinin öldüğünü duyurdu. Gazze'deki Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref el-Kudra, dün akşam...

İran Dışişleri Bakanı: Hamas sivil rehineleri serbest bırakmaya...

İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan BM'de konuştu: Gazze'deki soykırım devam ederse ateşi durduramayacağız... Hamas liderleri 6 bin Filistinli karşılığında İsrailli sivilleri serbest bırakmaya hazır.

İsrail-Hamas savaşında Hizbullah'ın ikilemi... Sınırdaki...

Ortadoğu günlerdir adeta ateş çemberine dönmüş durumda. İsrail'in Gazze bombardımanı sürerken kuzeyde ise Hizbullah ile çatışmalar yaşanıyor. Açılacak ikinci bir cephenin bölgesel bir savaşı tetikleyebileceği korkusu tazeliğini korurken Hizbullah'ın içinde bulunduğu ikilem tarihin gidişatını belirleyecek gibi görünüyor.Hamas'ın...

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.