Etiket: Esnaf

Esnaf için elektrikte yeni düzenleme

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, ticarethanelerde elektrik faturaları ile ilgili düzenleme sinyali vermişti. Bakanlığın üzerinde çalıştığı yeni tarifenin detaylarına KRT ulaştı. Esnaf için elektrikte kademe değişecek, aylık 450 kilovatsaate yükseltilecek. İşte detaylar..

Lokantacılar Odası Başkanı: Birçok esnaf et yemeklerini...

Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Özdemir, "Son 6 ayda yaklaşık 100 lokantacı esnafı dükkanını kapatmak zorunda kaldı, sıkıntımız bu zamlarla alakalı. Gelen aşırı zamlar lokanta esnafını çok mağdur etti" dedi.

Şişli'de 12'nci kattan aşağı atılan esnaf: 'Hakime hanım...

Şişli’de bir ticaret merkezinde tartıştığı esnafı 12’nci kattan aşağıya attığı gerekçesiyle 4 yıl 6 aya kadar hapsi istenen sanık hakim karşısına çıktı. Mahkemenin, duruşma savcısının tutuklama talebini reddetmesinin ardından açıklama yapan esnaf İlyas Demirci, “Hakime hanım beni yatağa mahkum etti, yatalak oldum. Ona da özgürlüğü...

Esnaf tedirgin! ‘Tahammülümüz yok...'

Koronavirüs salgınıyla mücadele başarılı aşılama süreciyle devam ediyor. Normalleşme süreciyle birlikte hem esnaf hem de tatile çıkmak isteyen vatandaş rahat bir nefes aldı. Fakat vakaların yeniden artışa geçmesi, sevincin yerini endişeye bırakmaya başladı. Özellikle esnaf kısıtlamaların yeniden gelmesinden dolayı düşünceli... TESK...

Son 14 ayda 124 bin 910 esnaf kepenk kapattı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP’nin Ramazan ayında restoran ve lokantaları kapatarak 1 milyondan fazla kişiyi açlığa terk ettiğini savundu.

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.