Etiket: ertelendi

Esir takası ertelendi: İsrail, gece boyunca Gazze'ye bomba...

Aksa Tufanı operasyonunun ardından başlayan çatışmalar 48. gününde de devam ederken İsrail, gece boyunca Gazze Şeridi'nin birçok bölgesinde sivil yerleşim yerlerini bombaladı. Öte yandan İsrail, Hamas ile çatışmalara insani ara verilmesi kapsamında bugün uygulamaya gireceği belirtilen esir takası sürecinin cuma gününden önce başlamayacağını...

İsveç'in NATO'ya katılım protokolü TBMM'de: Görüşmeler...

TBMM Dışişleri Komisyonu İsveç’ten Türkiye’ye verdiği taahhütler ile ilgili daha çok bilgi alınması gerektiğini belirterek, NATO katılım protokol görüşmelerini erteleme ve onay için beklemeye karar verdi.

Otoyol ve köprü zammı ertelendi: Bugünkü geçişler için...

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, otoyol ve köprü geçiş ücretlerinde 25 Ekim’den itibaren yapılan zammın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla ertelendiğini duyurdu.

Beşiktaş-Antalyaspor maçı, İstiklal Caddesi'ndeki patlama...

Beşiktaş ile Fraport TAV Antalyaspor arasında oynanması gereken karşılaşma, Beyoğlu'nda yaşanan patlama nedeniyle ertelendi.

Veri Sahibi, işbu KVKK Politikası ile kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılmış olduğunu ve kişisel verilerinin burada belirtilen şekilde kullanımına muvafakat ettiğini beyan eder.